3.kolo

30.04.2013 14:55

Naši nohejbalisti v 3.kole cestovali do Vranova,kde v prvej trojke Dzurovej,Šimon,Dunaj po rozpačitom výkone prehrali 11:8,11:8.V ďalšej dvojke Dzurovej,Šimon sme boli rovnocenným súperom no nakoniec sme podľahli po setoch 11:5,7:11,11:9.Druhá dvojica Dunaj,Kepič zvíťazila na sety 8:11,11:4,7:11 a znížila stav na 2:1.Na singel nastúpil Šimon no po setoch 11:2,8:11,11:7 sa tešili znova domáci. V trojke na jeden dopad Dzurovej,Dunaj,Kepič v prvom sete 11:5 sme prestriedali Šimona namiesto Kepiča ,keď v druhom sete za stavu 9:10 pre hostí sme nezvládli koncovku a tak sme prehrali 12:10.Do záverečných dvojíc po prehre Dunaj,Kepič 11:8,11:8 nás čakal posledný zápas dvojíc, v ktorom Dzurovej,Šimon zabojovali a zvíťazili 8:11,10:12 so šťastným koncom pre nás.

Musím ešte podotknúť ,že to bol najslabší výkon od kedy hráme súťažne nohejbal.

Konečný výsledok: Vranov - Belá 5:2,sety 11:6,lopty 170:142