1.kolo SNL SLOVAN BELA:NK REVUCA

Po zimnej prestávke sa nám rozbehol další ročnik nohejbalovej lige,v ktorom pôsobí aj náš NK TJ SLOVAN BELA.Liga sa hrá systémom doma ,vonku pričom prví štyria postupUjú do playoff ,kde sa stretnú s dvojicou postupujúcich zo stredu Slovenska.

Prvý domáci zápas  sme hrali proti Revúcej,ktorý bol velmi vyrovnaný v každom sete kde rozhodovali až koncovky setov ,ktoré sme nevedeli dotiahnuť do viťazného konca.Tak podme  k priebehu zapasu,kde na prvú trojku nastúpili Dunaj,Simon,Dzurovej 9:11,7:11.Prvu dvojku hrali Simon,Pomykal 6:11,9:11,na druhú dvojku nastúpili Dunaj,Dzurovej z výsledkom 10:12,11:8,11:9.Na singel bol nasadený Simon,ktorý podľahol v dobrom zápase 9:11,13:11,5:11.Trojka na jeden dopad bola vyrovnaná v každom sete,ale ako som spominal na koncovke musíme popracovať 11:8,9:11,13:15.Zaverečné dvojky boli veľmi dramatické,ked Simon,Pomykal 11:8,13:15,9:11 a Dunaj,Dzurovej 15:14,8:11,9:11 nedosiahli  na vytužený zapasový bod.A tak celkové resumé lopty 186:194,sety 6:13,výsledok 1:6.

Ostatné vysledky:Humenné:Revúca 3:4,Trebišov:KAC Ke 2:5,Zalužice:DPMK Ke 4:3

Pozvánka na dalšie kolo je 7.5.2016 o 9:00h SLOVAN BELA:LABOREC HUMENNE