6.kolo 1.SNL

Naši nohejbalisti v 1.lige zvíťazili nad Vranovom po veľmi dobrom výkone celého mužstva. Poďme po poriadku.V trojke P.Dzurovej,A.Lojan,Š.Dunaj zvíťazili po setoch 11:5,11:9.Na prvú dvojku nastúpili P.Šimon,J.Kepic striedal Š.Dunaj naši po bojovnom výkone ukázali srdce slovanistu a po setoch 11:7,7:11,11:2 stanovili stav zápasu na 2:0.V druhej dvojke P.Dzurovej,A.Lojan si poradili aj s druhou dvojicou Vranova na sety 11:4,7:11 a 11:8.Na singel nastúpil P.Šimon a v prvom sete za stavu 3:9 pre hosťujúceho hráča  po heroickom výkone otočil set na 11:9.Druhý set pokračoval v réžii Šimona v ktorom zvíťazil 11:8.Na trojku na jeden dopad nastúpili P.Dzurovej,A.Lojan,Š.Dunaj striedal P.Šimon,kde po vyrovnaných setoch 11:9,6:11,11:9 naši upravili stav stretnutia už na 5:0.V predposlednej dvojke P.Šimon,J.Kepič striedal Š.Dunaj sme prehrali po setoch 7:11,9:11.Na poslednú dvojku v zložení P.Dzurovej,A.Lojan naši po dramatickom zápase,keď v 1.sete vyhrali 11:9 no v 2.sete vyhrali ho
 stia 10:12 a ten 3.set ,keď naši už prehrávali 4:9 no napokon to dotiahli na 10:9. Od tohto stavu to bolo ako na hojdačke,až prišiel stav 14:14 a po smolnom nedorozumení slovanistov Vranovčania získali posledný bod pre seba a upravili stav zápasu na 5:2.

Konečný výsledok BELA - VRANOV 5:2 ,sety 11:7,lopty 189:161.