1.kolo

30.04.2013 14:53

Dňa 29.3.2013 sa začal písať už 3.ročník súťažného nohejbalu v Belej. Naši nohejbalisti začali 1.kolom v Humennom,kde v prvej trojke Dzurovej,Šimon,Lojan sme po dobrom nasadení prehrali po tesných výsledkoch na sety 1:2. Na prvú dvojku nastúpili Šimon,Kepič 2:0,v druhej dvojke Dzurovej,Dunaj naši nohejbalisti zabrali a zvíťazili pomerom 2:0 na sety. V singli P.Dzurovej  prehral 7:11 a 9:11. Na trojku s jedným dopadom nastúpili Šimon,Dunaj,Lojan a v prvom sete prehrali 4:11 do druhého setu prišiel Dzurovej no po niektorých šťastných loptách Humenného sme nakoniec prehrali set 8:11.Na záverečné dvojky sme nastupovali s cieľom získať aspoň jednu výhru no Dzurovej,Dunaj ani po striedani Lojana sme nedokázali zvíťaziť v prvej dvojke,v druhej dvojke Šimon,Kepič za stavu 10:10 sme mali výhodu príjmu ,ale ani to sa nepodarilo zúžitkovať...

Konečný výsledok: HUMENNÉ - SLOVAN BELÁ ,lopty 142:106, sety 12:3, zápasy 6:1.