4.kolo

03.06.2013 20:47

Na zápas s Humenným do 1.trojky nastúpili  P.Dzurovej,P.Šimon,Š.Dunaj po setoch 11:13,10:12 z našej strany to bol bojovný a dramatický zápas až do poslednej lopty.V 1.dvojke P.Dzurovej,A.Lojan sme prehrali po setoch 4:11,8:11.Na 2.dvojku nastúpili P.Šimon,Š.Dunaj kde zo strany našich ,ktorí vyhrali prvý set 11:9 no po smolných loptách v 2.a 3.sete sme prehrali 7:11,9:11.
V singli P.Dzurovej po dobrom výkone prehral tesne v obidvoch setoch rozdielom dvoch lôpt 9:11,9:11.Pri trojke na jeden dopad P.Dzurovej,P.Šimon,Š.Dunaj sa naši trápili obidva sety, ktoré prehrali 2:11,4:11.Na rad prišla ďalšia dvojka P.Dzurovej,A.Lojan kde sme vyhrali na sety 11:5,11:13,12:10.Na poslednú dvojku P.Šimon,Š.Dunaj ,kde 1.set vyhrali 11:8,druhý set 4:11 a ten tretí kde bol stav 10:8 pre našich ale aj 12:11 sa radovali nakoniec hostia,ked zvíťazili 12:14.

Konečný výsledok: BELÁ - HUMENNÉ ,lopty 145:183,sety 4:13 ,zápasy 1:6.

Za tento zápas chcem všetkým poďakovať za bojovnosť ,ktorú preukázali domáci a hosťom za kvalitný výkon.